1. Anasayfa Dahi Ses
  2. Hakkımızda Dahi Ses

HAKKIMIZDA

Dahi Ses; Dahi Bilişim Teknolojileri ve Yazılım San. Tic. Ltd. Şti. tarafından, sağlık sektöründe sıramatik sistemlerine inovatif bir yaklaşım getirmek amacı ile geliştirilen yazılım otomasyon sistemidir.

2010 yılında hastanelerde görme engelli ve okuma yazma bilmeyen vatandaşlarımızın hizmet alabilmesi için ses teknolojileri alanında çalışmalarını başlatmıştır. 5 yıllık ön AR-GE ve kodlama sürecinden sonra 2015 yılında Tübitak Marmara Teknokent'e Sesli Çağrı ve Sıra takip sistemleri projesi ile başvuru yapmıştır. AR-GE başvurusu kabul gören firmamız 2015 yılından itibaren Tübitak Marmara Teknokent'te AR-GE ve yazılım faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sağlık sektöründe yenilikçi çözümler sunan, sürekli üreten ve ürettiğini geliştiren, projelerini optimal seviyeye çıkarmayı görev edinen, günümüz teknolojisini yakından takip ederek çözümler sunmaya devam etmektedir. Dahi ses projesi, 4.0 versiyonu ile web tabanlı ve android cihazlarla uyumlu hale getirilerek şehir hastanelerinde de hizmet sunmaya başlamıştır.

2010 yılında hayalini kurduğumuz Dahi Ses projesinin şuanda İstanbul ağırlıkta olmak üzere ülkemizdeki bir çok hastanede kullanılması bize mutluluk vermektedir.

Sahadaki başarımızın en büyük farkı isteklere hızlı bir şekilde çözüm üretmek ve 7/24 destek anlayışını anlık destek anlayışına çevirmek olmuştur.MİSYON

Sağlıkta herkesin eşit ve kaliteli hizmet alabilmesi, stressiz ve karmaşasız bir ortamda muayene olabilmesi öncelikli misyonumuzdur.
Sunduğumuz kaliteli hizmetin yanı sıra hizmet sonrası sağladığımız iyileştirme ve geliştirmelerle müşterilerimizin her zaman memnun olmasını sağlamaktayız.

Acil Servis, Kan Alma, Poliklinik, Sağlık Kurulu gibi hastane hizmet birimlerinde, hastane sistemlerinin akışına göre entegre ettiğimiz çözümlerle her duruma ve her alana uygun bir sistem geliştiriyoruz. İhtiyaca uygun olarak verdiğimiz kalite ve güven esasına dayalı hizmetlerimiz sayesinde Dahi Ses ayrıcalığını ortaya koymanın gururunu yaşıyoruz.


VİZYON

Hayatın en temel taşı olan sağlık ile ilgili iyileştirmeler yapmak üzere inovatif anlayışımızdan hiçbir zaman ödün vermeden teknoloji ve tecrübeyi birleştirerek yeni çözümler üretiyoruz.

Sunduğumuz çözüm modellerine her geçen gün bir yenisini ekleyerek “daha iyisi” için çalışmaya devam ediyoruz. Köklü bir kadro ve dahi çalışanlarımızla birlikte “gelişimi” esas alıyor ve “bilişimle” buluşturuyoruz.

Teknolojik gelişmeleri her daim yakından takip ediyor ve hastane gibi hayati önem taşıyan merkezlerdeki iş akışını kolaylaştırıyoruz.

Görme engeli olan ya da okuma ile ilgili sorun yaşayanları da düşünüyor, sağlık söz konusu olduğunda herkesin eşit ve sorunsuz hizmet alması için kendimizi geliştiriyoruz.